Bambusové doplňky a dekorace

Navrhujeme a vyrábíme originální doplňky do interiérů, které mohou učinit Váš domov či podnik útulnějším. Specializujeme se především na bambusové obložení místností, dekorace či funkční doplňky. V případě zájmu je možno vše vytvořit i v exteriérové úpravě.

Dokážeme vyrobit například designové odpadkové koše, slunečníky, rámy na obrazy, věšáky či dokonce poklopy na toaletní mísy. Fantazii se meze nekladou. Doplňky a dekorace si můžete sami navrhnout a my je postavíme dle Vašich požadavků.

Příklady interiérových doplňků

Dekorativní bambusové obložení umyvadla Bamboo design

 

Bambusové dekorativní obložení

Bambusové obložení zdi zútulní prostor jak vašeho domova, tak i jakéhokoli veřejného prostoru. Zároveň lze prakticky využít všude tam, kde je potřeba skrýt něco, co nemá být na očích. Navrhneme a zhotovíme na míru cokoli, od obložení umyvadla až po samostatně stojící zástěnu.

     

Tabule na menu

Vyrábíme bambusové rámy nejen na tabule určené pro denní nabídku do podniků, ale i na obrazy, fotografie či cokoli jiného.

Rám na odpadkový koš

 

Odpadkové koše

Postavíme bambusové rámy na pytle na odpadky či celé odpadkové koše. Vše vyrábíme v kombinaci  s kovem i pro venkovní využití.

Bambusový věšák

 

Bambusové věšáky

Navrhujeme různé druhy bambusových věšáků na oblečení jak do bytu, tak do jakékoli občerstvovny.