Materiály

Pro stavbu nábytku, dekorací do interiéru i exteriérových instalací využíváme řadu materiálů. Základním z nich je indonéský bambus. Používáme jej v kombinaci se dřevem, sklem, plexisklem nebo kovy. Pro stavbu teras a podlah využíváme exotické dřevo z teaku a bangkirai. Rádi také pracujeme se zbytkovými materiály, jako jsou například staré palety. 

Přečtěte si více o materiálech, které používáme

Bambus

Bambus splňuje všechny fyzikální vlastnosti potřebné pro stavbu. Díky své pružnosti a pevnosti je jednou z nejuniverzálněji využívaných rostlin na světě.

Více >>

Teak

Teak má tvrdé a olejnaté dřevo s jemnou strukturou, které je výjimečně odolné proti vlhku, slané vodě i agresivnímu slunečnímu záření, nepodléhá bobtnání ani sesychání.

Více >>

Bangkirai

Dřevo bangkirai je zhruba 3x tvrdší než dubové, odolává vlhkosti, plísním, mrazu, horku a tlení. I přes svou tvrdost se dobře řeže, seká i hobluje.

Více >>

Dřevo

Dřevěné prvky často tvoří nosnou konstrukci nebo slouží jako spojovací materiál. Všechny dřevěné prvky mají povrchovou úpravu, která odpovídá účelu jejich využití.

Více >>

Kování

Převážně ocelové prvky s různou povrchovou úpravou vyrábíme sami. Naši kováři a svářeči mají k dispozici plně vybavenou dílnu a jsou velmi zruční.

Více >>

Sklo a plexisklo

Sklo a plexisklo se dá skvěle kombinovat se světelnými zdroji a tím vytvářet podsvícené plochy. Kombinace s bambusem jim sluší a výrobky opticky odlehčí.

Více >>