Teakové podlahy

Navrhneme a realizujeme řešení podlahy z exotického dřeva ve vašem bytě či podniku.

Teakové miniparkety

Začali jsme dovážet dnes velice žádané masivní teakové miniparkety. Dodáváme je v rozměrech 12 x 50 x 200-250 mm a jsou určené pro pokládku v interiérech.

Jedinečné vlastnosti teakového dřeva předurčují tyto parkety k využití ve velmi namáhaných prostorách jako jsou kanceláře a veřejné komerční prostory. Krásný vzhled a kresba teakového dřeva navíc poskytuje zdání luxusu a proto nelze než doporučit jeho použití do showroomů a jiných reprezentativních prostor. Hodí se také pro netradiční obložení zdí.

Díky odolnosti vůči vlhku jsou teakové parkety skvělé i jako podlahová krytina pro koupelny. Parkety nepotřebují žádnou údržbu, je však nutné je povrchově upravit. Pro zachování barvy doporučujeme povrch ošetřit teakovým olejem anebo syntetickým lakem.

Miniparkety z teaku prodáváme buď samostatně na metráž anebo dodáme včetně kompletní služby na klíč, tedy včetně pokládky podlahy či obložení. Kontaktujte nás a my vám nezávaznou kalkulaci ceny za materiál i s montáží zašleme obratem.

Možnosti pokládky parket

Teakové podlahy - parkety, čtvercový styl pokládky - Bamboo designTeakové podlahy - parkety, klasický styl pokládky - Bamboo design
  
Teakové podlahy - parkety, šikmý - zkosený styl pokládky - Bamboo designTeakové podlahy - parkety, vodorovný styl pokládky - Bamboo design