Terasy z Bangkirai

Navrhneme a vyrobíme moderní terasu pro vaši zahradu. Nabízíme realizaci jak verze s bambusovou konstrukcí, zábradlím či střechou, tak i terasy bez použití bambusu.

Terasová prkna Bangkirai

Jednostranně frézovaná prkna z bangkirai o rozměrech 20 x 90 x 120-300 mm dovážíme z Indonésie. Jsou určena pro použití v exteriéru. Možnosti využití těchto prken jsou prakticky neomezené - hodí se pro konstrukci podlah na terasách či balkonech, pro obložení bazénů, zahradní chodníky, pergoly atd.

Výhodou jsou minimální nároky na údržbu - ošetření teakovým olejem jednou za půl roku až rok je postačující pro zachování přirozené barvy. Dřevo lze též ponechat úplně bez údržby, v tom případě časem získává šedostříbrnou barvu. Stejně jako v případě teakových parket, i tyto prodáváme volně na metráž nebo včetně práce - s pokládkou podlahy či montáží konstrukce na míru dle vašeho zadání. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Ceny našich služeb jsou příznivé. Zašlete nám vaši poptávku a my vám s radostí vypočítáme náklady spojené se stavbou. Samozřejmostí je možnost výroby doplňků na míru - venkovního osvětlení teras, hamaky, nestandardního typu posezení či třeba instalace letního kina.

Terasa s jezírkem Bamboo design

        

Terasy na míru

Terasy z bambusu, exotického dřeva nebo z kombinace obojího navrhneme přesně podle vašich požadavků. Kompletní realizaci včetně zastřešení posuvnou markýzou, doplňků a třeba i zahradního jezírka dodáme na klíč.

Terasa ze dřeva a bambusu Bamboo design 

Bambusové pergoly

Zhotovíme originální detaily pro zvelebení a ozvláštnění vašeho odpočinkového místa - bambusové pergoly, dekorativní průhledy nebo nábytek na míru. Těšíme se na realizaci jakéhokoli vašeho netradičního požadavku.